Recenze

Ošlejškovi

 

T&K Tichý ❤

Pokud chcete mít svatbu na úrovni s krásnou zahradou a milým personálem, vřele doporučujeme. Náš svatební den se uskutečnil zde v červenci. Měli jsme skvělou svatební koordinátorku Janu, která přebrala spoustu funkcí za nevěstu a svědkyni, aby si i ony mohly užít tento nezapomenutelný den.
Ubytování bylo skvělé nachystané. Paní uklízečka i zbytek personálu hodnotíme velmi kladně a moc jim všeem děkujeme za neskutečnou atmosféru našeho dne.

 

Opravilovi

Děkujeme za skvělý svatební den. Chtěli bychom poděkovat celému týmu, že nám umožnil tento nezapomenutelný den prožít na Fojství. Určitě doporučujeme tento penzion a musíme pochválit výborné jídlo, skvělý dort i super prostředí a příjemnou obsluhu. Kdybychom si chtěli zopakovat tento krásný den, tak určitě zase tady. Nakonec bych chtěla vyzdvihnout koordinátorku Janičku, která byla po celou dobu jak příprav, tak i během svatebního dne nejlepší. Děkujeme Kristýna a Martin Opravilovi 🙂

 

Kissovi

Ještě jednou moc děkujeme za organizaci našeho svatebního dne. Všechno proběhlo podle našich představ a svatbu jsme si moc užili :). Jídlo bylo opravdu perfektní, milá obsluha a hudba z reproduktoru bohatě stačila.

 

Novákovi

Moc děkujeme za uspořádání celé svatby na jednom místě v restauraci na  Fojtství .Veškerá domluva, organizace, servis, jídlo i ubytování bez jediné chybičky! Vše bylo velmi profesionální. Chválíme dokonalou sehranost personálu, velmi milý přístup a ochotu zařídit cokoliv bylo potřeba.

Veronika a Tomáš Novákovi❤️

 

Baštinští

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za veškerý servis, kterého se nám od Vás dostalo. Největší poděkování patří Vašim zaměstnancům, jsou to opravdu profesionálové a lidé na svém místě, všichni hosté se shodli, že už dlouho neviděli tak milý, vstřícný a ochotný personál. Opravdu všichni se nám snažili vyjít vstříc a za těch x hodin jsem já osobně neviděla jediný „kyselý obličej“ nebo náznak toho, že bychom je jako hosté obtěžovali, to se moc nevidí v dnešní době. Poděkování patří samozřejmě i Vám a paní koordinátorce za perfektní organizaci, vše, co jsem jí, byť jen 1x zmínila, že bych si nějak přála, tak to bylo připravené. Moc Vám všem ještě jednou děkujeme.

Jídlo bylo luxusní a moc chutné, to si také hosté velmi chválili.

 

Brejchovi

Chtěli bychom vám s manželem moc moc moc poděkovat za krásný svatební den. Druhý únor 2019 nám přinesl nádherné dojmy a zážitky. Přispělo k tomu prostředí Fojtství, milý personál a hlavně perfektní komunikace s jednatelem a svatební koordinátorkou. Ceníme si skloubení lidského přístupu a profesionality. Svatba v zimě „klapla“ nad očekávání a doporučujeme ji všem. Evka a Ondra Brejchovi.

 

Broncovi

Krásná výzdoba, včetně schodů a pavlače (světýlka udělala večer atmosféru), svatební stůl krásně a čistě prostřený. Jídlo všichni chválili, jednak oběd, jednak večerní raut. Prostředí kolem Fojtství jsme využili i na focení a bohatě to stačilo, nikam jsme nemuseli odjíždět.

Děti se vyřádily na trampolíně a byly pořád v dohledu. Parkování bylo zařízeno a vše bylo bez problémů. Musím pochválit obsluhu, a to zejména mladého muže-číšníka, který měl v sobotu směnu. Děkujeme i paní Vymazalové za bezproblémový průběh. Ubytování hned nad místem konání, jedním slovem nádhera, zejména dědečkové si pochvalovali malou odpolední siestu. A na závěr snídaně, skvěla tečka za naší svatbou. Vše hrozně rychle uteklo, chtělo by to ještě jednou a pomaleji. Děkujeme a budeme doporučovat. Za nás vše bez problémů a vše klaplo tak, jak mělo.

 

Přichystalovi

V červnu 2017 jsme měli s manželem svatbu a rozhodli jsme se, že svatební oběd a raut uspořádáme v restauraci Fojtství na Svatém Kopečku. Zarezervovali jsme si celý objekt jenom pro sebe. Měli jsme okolo 50 hostů a také jsme plně využili ubytovací kapacitu penzionu.  Naše rozhodnutí byla naprosto skvělá volba, se kterou jsme byli velice spokojeni nejenom my, ale také naši hosté, kterým se celý náš den moc líbil. Od plánování, přes samotný svatební den až po závěrečné vyúčtování si rozhodně nemůžeme na nic stěžovat. Spolupráce s panem provozovatelem, paní koordinátorkou i s celým personálem byla na jedničku. Jejich přístup byl naprosto profesionální, férový, vstřícný a milý. Velice ochotně nám poradili např. se složením rautu podle počtu osob, se svatební koordinátorkou jsme skvěle domluvily výzdobu a celkovou organizaci celého dne i ubytování pro hosty. Neustále jsme byli v kontaktu a veškeré naše požadavky a přání byly splněny, jak jsme si představovali. Personál, který byl po celý den s námi až do ranních hodin, byl stále usměvavý, vstřícný a nic pro ně nebyl problém. Oběd a raut, který jsme si objednali, byly výtečné.  Navíc nám den před svatbou umožnili v prostorách restaurace uschovat cukroví a další věci, které jsme na náš velký den potřebovali. Penzion a restauraci Fojtství tedy můžeme rozhodně doporučit nejen prostředím restaurace a jeho okolí, které je nádherné, ale také díky vysoce profesionálnímu přístupu, který velkým dílem přispěl k tomu, že náš svatební den byl naprosto perfektní a nádherný. Mnohokrát Vám děkujeme. Manželé Zuzka a Tomáš Přichystalovi

 

 

Ivanovi

Svatbu na Fojtství jsme měli letos v červnu a můžu všem maximálně doporučit. Majitelé nám vyšli ve všem vstříc, pomohli nám společně s paní koordinátorkou s organizací, aby svatba byla pro všechny příjemným zážitkem. Ocenili jsme možnost mít obřad v zahradě a celou svatbu na jednom místě. Hostina byla vynikající a všichni budeme na svatbu dlouho vzpomínat, obzvlášť ti, kteří končili druhý den v 7 ráno, kdy přicházely kuchařky ? ještě jednou díky!

 

Sedlářovi

Tímto bychom vám ještě jednou moc rádi poděkovali za náš velký den na Fojtství, na který budeme i díky vám vždy moc rádi vzpomínat 🙂
V první řadě bychom chtěli moc vyzvednout úžasný přístup celého personálu, který byl skvělý již od pátku večera a pak i celou sobotu. Každý člen personálu byl oba dny moc příjemný, ochotný a přátelský. O každého hosta bylo perfektně postaráno a všichni jsme se cítili moc příjemně, za což jsme moc vděční.
Dále bychom vám chtěli poděkovat za pomoc při sestavování svatebního menu a rautu, které bylo výborné a každý si moc pochutnal a zároveň moc oceňujeme přístup pana majitele, který nám vždy se vším ochotně pomohl.
Určitě budeme Fojtství každému doporučovat a to ne jen pro opravdu krásné prostory, ale i pro celou atmosféru, kterou dokážete pro novomanželé a svatebčany vytvořit 🙂

 

Hanzelovi

Hledáte-li dokonalé místo pro Vaši svatbu, kde je možné skloubit uspořádání obřadu, slavnostní hostiny, párty a také ubytování, jste na Fojtství na správném místě. Nádherné prostředí celého areálu, vynikající kuchyně a především milý a vstřícný personál… my byli naprosto spokojení. Děkujeme a doporučujeme!

 

Slodičkovi

Oslava našej svatby vo Fojtství sa nám veľmi páčila.
S vašimi službami, obsluhou počas večera, jídlem a výzdobou sme boli spokojní. Veľmi ďakujeme hlavne za Vašu osobnú vstřícnost a z obsluhy by sme rádi vyzdvihli pána, ktorý tam bol večer, asi vrchný čašník, toho si doteraz pametáme tiež ako veľmi milého a pohotového. Ale spokojní sme boli s celým personálom. Výzdoba sa nám páčila veľmi, nič by sme nechceli inak.

 

 

Citovi

Na naši svatbu vzpomínáme velmi rádi a velký podíl na tom má právě Restaurace a penzion Fojtství. Výzdoba vnitřních prostor, terasy i zahrady byla výborná. Také hostina byla vynikající a všichni svatebčané si chválili jak oběd, tak večerní raut. Ocenili jsme též, že nám personál druhý den ráno ochotně zabalil nedojedené pokrmy s sebou. Nejpodstatnější však pro nás ve Fojtství byl příjemný personál, kvalitní obsluha a přátelský přístup. Lidé ve vedení byli velmi milí a pozorní, ochotně s námi domlouvali veškeré detaily, dávali nám užitečné rady a my měli už od samého počátku pocit, že jim na naší spokojenosti skutečně záleží. Díky tomu všemu jsme mohli prožít vysněný svatební den v překrásném areálu Fojtství, který jsme měli celou dobu k dispozici jen sami pro sebe.

 

Jílkovi

Restauraci Fojtství jsme si vybrali náhodně bez referencí díky autentickému prostředí a příjemnému jednání s vedením restaurace. Dát na první dojem se nám vyplatilo. Kolektiv Fojtství vytvořil příjemnou svatební atmosféru včetně výborného oběda i večerního rautu a podzimní výzdoby dle našeho přání.  Oceňujeme ochotu kolektivu Fojtství reagovat na naše přání a představy.

 

Novákovi

Naši spokojenost lze tedy jen těžko vyjádřit v pár větách. Byl to den na který i díky vám nikdy nezapomeneme. O kvalitě vašich služeb svědčí nadšení všech svatebních hostů. Prázdné talíře a rautový stůl zase o tom, že jídlo nemělo sebemenší chybu. Už teď víme, že první rodinný oběd na Kopečku si půjdeme dát s chutí k Vám. Vaši restauraci doporučujeme všem, kteří od svého dne D očekávají pozitivní uvolněnou atmosféru, nádech historie a výborné jídlo. Nezapomenutelnost celého dne už závisí jen a jen na povaze novomanželů a  svatebních hostů… Přejeme tedy celému kolektivu Fojtství, aby další nově vzniklá rodina mohla vzpomínat na jejich svatební den tak, jako my dva.

 

Štverákovi

Děkujeme moc za nádherně přichystaný svatební den na Fojtství. Moc se nám u vás líbilo. Výzdoba byla kouzelná, uvítání bylo milé, jídlo a pití skvělé a celý večer předčil naše očekávání. Vřele doporučujeme vaši restauraci a penzion všem, kteří se rozhodují o tom, kde uspořádat svou svatební hostinu a oslavu. Rádi se opět někdy ukážeme .) Lenka a Martin Štverákovi.