Recenze

Blaťákovi

Krásný den.

Už jako novomanželé Blaťákovi bychom chtěli nejen Vám (paní koordinátorce Janě), ale i celému neskutečně pohodovému a milému personálu na Fojtství mockrát poděkovat za přípravu, organizaci a účast na naší sobotní svatbě. I právě díky vám a naprosto uvolněné a odvázané náladě jsme si náš svatební den luxusně užili ❤️ Slova chvály nejdou jen od nás, ale i od svatebních hostů, kterým jste vyrazili dech nejen nádherným místem, výzdobou, organizací, jídlem, ubytováním, ale i úsměvem, který od vás po celý den vyzařoval. Jsme moc rádi, že jsme mohli spolupracovat s tak super a k nám zapadající paní koordinátorkou ☺️ Rozhodně budeme Fojtství doporučovat!!!
Děkujeme a mějte se moc pěkně 🙂
Manželé Martina a Jan Blaťákovi

 

Řehořovi

Dobrý den,

chceme Vám touto formou z celého srdce poděkovat za veškerý servis, přípravu a krásnou svatbu u Vás na Fojtství. Paní koordinátorka byla naprosto skvělá a umí vyhovět, poradit a hlavně uklidnit budoucí nevěsty. Věděla jsem, že se na ni můžu spolehnout a nemusím se průběhem celé svatby vůbec trápit. Obsluhu a jídlo hodnotíme na výbornou, všichni si moc pochutnali. Fojtství je krásné místo pro malé i pro velké ( jako byla ta naše) svatby. Všichni hosté si svatbu moc chválili a o to vždycky novomanželům jde, aby se všichni cítili skvěle a atmosféra na svatbě byla skvělá. Pro nás velké překvapení bylo, že tak jak byl daný rozpočet, tak vše dopadlo.  Děkujeme a děkujeme, na naši svatbu na Fojtství nikdo nezapomene.

s úctou Řehořovi

 

Kolaříkovi

Tento den se stal tím nejkrásnějším našich životů a na tomto kouzelném místě – Fojtství
Doba nám nepřála a tak si myslím že jsem první zimní svatba na které bylo 40°C z původního termínu 12.12.2020 jsme museli přesunout termín na léto 18.6.2021, ale dopadlo snad ještě lépe než jsme čekali a za to jsme vděční celému Fojství.
Prostory,obsluha i cely průběh svatby dopadl na jedničku a kdybychom měli něco vyzdvihnout tak výborný oběd a sladký bar s dortem.
Prostory restaurace nádherné nazdobené decentně dle našeho přání pavlač byla využita na maximum při odpoledním a večerním posení svatebčanů krásná zahrada se slavobránou a sál pro naší párty v našem stylu 🤍
Svatba začala už ve čtvrtek kdy jsme se svědky a pár přáteli spali na penzionu a byli to úžasné cele přípravy od odpoledne až do večera jsme si užívali ..výzdoba sálu chystání drobnosti jako kniha na podpisy,kasička na dary,strom na obtisky však to znáte. Večer jsme si poseděli s přáteli a zrelaxovali než přijde ten den D
Druhý den ráno výborná snídaně od té nejmilejší paní z kuchyně snad se jí dostane pochvaly,přípravy na krásném čistém pokoji a pak už jen užít si to krásné místo a ochutnat všechno to výborné jídlo a sladké.
Celá svatba byla o nás a my si ji užili, vše bylo jak jsme si přáli a od obřadu až po večerní zábavu a raut bylo zkrátka perfektní a naši přatelé odjížděli se slovy že jsme nastavili laťku extremně vysoko. Využili jsme i tu druhou noc penzion a ráno když jsme přišli na snídani vyšli jsme na pavlač a vyprávěli naše zážitky.
Klobouk dolů celému Fojtství a lidem kteří zde pracují. Děkujeme za ochotu posunutí termínu a vyhovění v každém našem přání.

Nezapomenutelný den na nezapomenutelném místě
Kolaříkovi

 

Slavíčkovi

Nejlepší místo pro svatbu co jsme si mohli přát!! Nic nemělo chybu děkujeme ještě jednou mnohokrát Slavíčkovi

 

Kráčmarovi

Chtěla bych velmi kladně ohodnotit Penzion Fojtstvi. Za nás naprostá spokojenost. Tento prostor jsme si našli pro naši krásnou svatbu a nelitujeme! Opravdu úžasný a profesionální přístup. Koordinátorka která vše zařizovala byla ochotná příjemná, personál také. Jídlo úžasné od oběda až po raut vše výborné .

Pokoje krásné. Budeme jen doporučovat!

Ještě jednou Vám děkujeme!

 

Nováčkovi

Svatý Kopeček je naše oblíbené místo a proto bylo naše rozhodnutí pro místo svatby celkem rychlé. Pan Sofka a paní svatební koordinátorka nám ve všem vyšli vstříc. Velmi oceňujeme profesionalitu veškerého personálu. Celková atmosféra na Fojtství byla úžasná a jídlo bylo výborné. Velká výhoda je veliká zahrada, takže o dětech co byli na naší svatbě jsme ani nevěděli. Naše shrnutí: krásné místo, výborné jídlo a profesionalita. S manželem velmi doporučujeme

 

Sušňovi
Chtěli jsme romantické místo a tak jsme našli tuto nádhernou barokní budovu se zahradou pro náš den D. Hledali jsme také místo, kde by nikomu nevadila naše čtyřnohá holčička a Fojtství nám v tomto vyhovělo. Byli jsme za to moc vděční, jelikož jsme ji chtěli mít po boku v tento vzácný den. Penzion jsme si zarezervovali celý pro sebe a využili jsme tak plně nabízeného ubytování, což byla také naše tečka v seznamu dokonalého místa pro svatbu. Jelikož jsme byla banda „všežravců“, chtěli jsme mít hlavně výborný catering!
O catering se nám postaralo samotné Fojtství a každý, úplně každý, si chválil výborné jídlo! Ti, co byli ubytovaní v penzionu také ocenili snídaně. Všem novomanželům, kteří mají na svoji svatbu vysoké nároky bych tímto chtěla penzion Fojtství doporučit.
Tento odstavec bych chtěla věnovat přímo penzionu. Chtěla bych tímto poděkovat Janičce, paní koordinátorce, která držela to správné tempo v náš svatební den a vše proběhlo přesně tak, jak jsme si přáli. Ještě jednou také moc děkujeme celému týmu penzionu Fojtství!
Jak mi řekla moje maminka: „Myslím si, že můžeš být na svoji svatbu pyšná!“
Děkujeme, Sára a Daniel Sušňovi

 

 

Magda & Joachim

Fojtství bylo pro naší svatbu jednoznačně skvělé rozhodnutí. Pan majitel byl milý a vstřícný, paní koordinátorka přátelská a organizovaná – měla jsem pocit, že se vše točí jen kolem nás. 😉 Prostory jsou nádherné, výzdoba byla super a raut parádní. Naši hosté si jídlo moc chválili. Pokoje hezké a čisté. Veškerá organizace klapala jako na drátkách a dostali jsme vše, po čem naše srdce toužila. Prostory jsou navíc vkusně nazdobené a vládne tam opravdu kouzelná, útulná atmosféra. Všem vřele doporučuji.

 

 

Dostálovi

 

Smékalovi

Obrovská spokojenost s našeho víkendové pobytu na penzionu Fojství a svatební hostiny. Vše bylo dokonale připraveno a všichni jsme si to moc užili. Vyzvedl bych dokonalou organizaci, krásné prostory, příjemný personál a vynikající jídlo!

Děkujeme, Smékalovi

 

 

Turkovi

Penzion Fojtství jsme si vybrali pro konání naší svatby a byli jsme nadmíru spokojeni. Krásné romantické místo, výborná kuchyně i obsluha.

Rozhodně doporučujeme! 🙂

 

Baďurovi

,,Děkujeme Fojtství a jeho personálu za uspořádání perfektní svatby. Svatbu u Vás jsme si maximálně užili a vše vyšlo podle našich představ. Není to pouze náš pocit, ale dle ohlasů od našich hostů můžeme říct, že svatba se opravdu povedla nad očekávání. Byli jsme jedna z „větších svateb“ se spoustou dětí, kdy venkovní prostor byl pro řádění dětí naprosto ideální. Chtěli bychom také vyzdvihnout přístup Fojtství k našim nadstandardním požadavkům – ve všem nám vyšli vstříc. Ještě jednou děkujeme za skvělý a nezapomenutelný víkend.

 

 

Dvořákovi

Měli jsme zde 6.5.2023 svatbu. Finální dojmy jedním slovem vynikající. Místo jsme vybírali tak aby pojalo 85 hostů – ubytovalo přibližně 25 z nich a nabízelo suchou i mokrou variantu. A to vše Fojtství splnilo! Hodně s výběrem pomohly i tyto recenze. Jednání ze strany provozovatelů je více než férové a rychlé. Ceny nepřestřelené jako v jiných svatebních lokacích – výsledná cena odpovídala původnímu předpokladu. Velmi bych vyzdvihnul koordinátorku Janu (je součástí svatebního balíčku a je perfektní), která nám ušetřila mnoho starostí a extrémně pomohla s celkovou organizací jak před tak i při hostině. Hodně lidí se zalekne poměrně temného stísněného prostoru uvnitř. Měli jsme to podobně – realita ale byla taková, že do sálu se šlo až ve 22.00 a to bylo všem úplně jedno jak vypadá. Navíc kladně hodnotím možnost se v klidu bavit v jídelně či na ochozu a být oddělen od hlasité hudby. Doporučil bych na zahradu živou hudbu – celkově jsme svatbu prožili hlavně venku – grill+venkovní bar jsou top. Pro děti hřiště, plus toaleta s bezbariérovým vstupem přímo zvenku. Jídlo a pití obecně bezva. Každý si přijde na své. Vlastní alkohol s kolkovným. S parkováním není problém díky přilehlému parkovišti. Věc k zamyšlení – pokoj pro novomanžele je nad sálem – pokud máte malé děti, které chcete uložit dříve, zvolte jiný pokoj. Barča a František

 

 

Stránští

Pokud hledáte dokonalé místo pro Vaši svatbu, které bude zároveň i  3 v 1 (obřad, jídlo, párty), tak právě Penzion Fojtství je tím nejlepším místem pro Vás. Naše svatba byla opravdu skvělá a moc jsme si ji užili. Hlavní zásluhu na tak krásném dni měla především naše koordinátorka Janička, která svou práci odvádí opravdu na 1* a jde vidět, že má opravdu vše v malíčku. Dále samotný personál, který nám byl po celý den k dispozici a nestalo se tak, že by hosté strádali. V neposlední řadě děkujeme panu Sovkovi za profesionální a zároveň i lidský přístup po celou dobu našich schůzek. Z toho vyplývá, že nejen tohle místo je  kouzelné, ale i lidé zde jsou velmi milí a ochotní. Pokud tedy váháte nad výběrem, my Vám můžeme toto místo doporučit všemi deseti.

 

Ošlejškovi

 

T&K Tichý ❤

Pokud chcete mít svatbu na úrovni s krásnou zahradou a milým personálem, vřele doporučujeme. Náš svatební den se uskutečnil zde v červenci. Měli jsme skvělou svatební koordinátorku Janu, která přebrala spoustu funkcí za nevěstu a svědkyni, aby si i ony mohly užít tento nezapomenutelný den.
Ubytování bylo skvělé nachystané. Paní uklízečka i zbytek personálu hodnotíme velmi kladně a moc jim všeem děkujeme za neskutečnou atmosféru našeho dne.

 

Opravilovi

Děkujeme za skvělý svatební den. Chtěli bychom poděkovat celému týmu, že nám umožnil tento nezapomenutelný den prožít na Fojství. Určitě doporučujeme tento penzion a musíme pochválit výborné jídlo, skvělý dort i super prostředí a příjemnou obsluhu. Kdybychom si chtěli zopakovat tento krásný den, tak určitě zase tady. Nakonec bych chtěla vyzdvihnout koordinátorku Janičku, která byla po celou dobu jak příprav, tak i během svatebního dne nejlepší. Děkujeme Kristýna a Martin Opravilovi 🙂

 

Kissovi

Ještě jednou moc děkujeme za organizaci našeho svatebního dne. Všechno proběhlo podle našich představ a svatbu jsme si moc užili :). Jídlo bylo opravdu perfektní, milá obsluha a hudba z reproduktoru bohatě stačila.

 

Novákovi

Moc děkujeme za uspořádání celé svatby na jednom místě v restauraci na  Fojtství .Veškerá domluva, organizace, servis, jídlo i ubytování bez jediné chybičky! Vše bylo velmi profesionální. Chválíme dokonalou sehranost personálu, velmi milý přístup a ochotu zařídit cokoliv bylo potřeba.

Veronika a Tomáš Novákovi❤️

 

Baštinští

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za veškerý servis, kterého se nám od Vás dostalo. Největší poděkování patří Vašim zaměstnancům, jsou to opravdu profesionálové a lidé na svém místě, všichni hosté se shodli, že už dlouho neviděli tak milý, vstřícný a ochotný personál. Opravdu všichni se nám snažili vyjít vstříc a za těch x hodin jsem já osobně neviděla jediný „kyselý obličej“ nebo náznak toho, že bychom je jako hosté obtěžovali, to se moc nevidí v dnešní době. Poděkování patří samozřejmě i Vám a paní koordinátorce za perfektní organizaci, vše, co jsem jí, byť jen 1x zmínila, že bych si nějak přála, tak to bylo připravené. Moc Vám všem ještě jednou děkujeme.

Jídlo bylo luxusní a moc chutné, to si také hosté velmi chválili.

 

Brejchovi

Chtěli bychom vám s manželem moc moc moc poděkovat za krásný svatební den. Druhý únor 2019 nám přinesl nádherné dojmy a zážitky. Přispělo k tomu prostředí Fojtství, milý personál a hlavně perfektní komunikace s jednatelem a svatební koordinátorkou. Ceníme si skloubení lidského přístupu a profesionality. Svatba v zimě „klapla“ nad očekávání a doporučujeme ji všem. Evka a Ondra Brejchovi.

 

Broncovi

Krásná výzdoba, včetně schodů a pavlače (světýlka udělala večer atmosféru), svatební stůl krásně a čistě prostřený. Jídlo všichni chválili, jednak oběd, jednak večerní raut. Prostředí kolem Fojtství jsme využili i na focení a bohatě to stačilo, nikam jsme nemuseli odjíždět.

Děti se vyřádily na trampolíně a byly pořád v dohledu. Parkování bylo zařízeno a vše bylo bez problémů. Musím pochválit obsluhu, a to zejména mladého muže-číšníka, který měl v sobotu směnu. Děkujeme i paní Vymazalové za bezproblémový průběh. Ubytování hned nad místem konání, jedním slovem nádhera, zejména dědečkové si pochvalovali malou odpolední siestu. A na závěr snídaně, skvěla tečka za naší svatbou. Vše hrozně rychle uteklo, chtělo by to ještě jednou a pomaleji. Děkujeme a budeme doporučovat. Za nás vše bez problémů a vše klaplo tak, jak mělo.

 

Přichystalovi

V červnu 2017 jsme měli s manželem svatbu a rozhodli jsme se, že svatební oběd a raut uspořádáme v restauraci Fojtství na Svatém Kopečku. Zarezervovali jsme si celý objekt jenom pro sebe. Měli jsme okolo 50 hostů a také jsme plně využili ubytovací kapacitu penzionu.  Naše rozhodnutí byla naprosto skvělá volba, se kterou jsme byli velice spokojeni nejenom my, ale také naši hosté, kterým se celý náš den moc líbil. Od plánování, přes samotný svatební den až po závěrečné vyúčtování si rozhodně nemůžeme na nic stěžovat. Spolupráce s panem provozovatelem, paní koordinátorkou i s celým personálem byla na jedničku. Jejich přístup byl naprosto profesionální, férový, vstřícný a milý. Velice ochotně nám poradili např. se složením rautu podle počtu osob, se svatební koordinátorkou jsme skvěle domluvily výzdobu a celkovou organizaci celého dne i ubytování pro hosty. Neustále jsme byli v kontaktu a veškeré naše požadavky a přání byly splněny, jak jsme si představovali. Personál, který byl po celý den s námi až do ranních hodin, byl stále usměvavý, vstřícný a nic pro ně nebyl problém. Oběd a raut, který jsme si objednali, byly výtečné.  Navíc nám den před svatbou umožnili v prostorách restaurace uschovat cukroví a další věci, které jsme na náš velký den potřebovali. Penzion a restauraci Fojtství tedy můžeme rozhodně doporučit nejen prostředím restaurace a jeho okolí, které je nádherné, ale také díky vysoce profesionálnímu přístupu, který velkým dílem přispěl k tomu, že náš svatební den byl naprosto perfektní a nádherný. Mnohokrát Vám děkujeme. Manželé Zuzka a Tomáš Přichystalovi

 

 

Ivanovi

Svatbu na Fojtství jsme měli letos v červnu a můžu všem maximálně doporučit. Majitelé nám vyšli ve všem vstříc, pomohli nám společně s paní koordinátorkou s organizací, aby svatba byla pro všechny příjemným zážitkem. Ocenili jsme možnost mít obřad v zahradě a celou svatbu na jednom místě. Hostina byla vynikající a všichni budeme na svatbu dlouho vzpomínat, obzvlášť ti, kteří končili druhý den v 7 ráno, kdy přicházely kuchařky ? ještě jednou díky!

 

Sedlářovi

Tímto bychom vám ještě jednou moc rádi poděkovali za náš velký den na Fojtství, na který budeme i díky vám vždy moc rádi vzpomínat 🙂
V první řadě bychom chtěli moc vyzvednout úžasný přístup celého personálu, který byl skvělý již od pátku večera a pak i celou sobotu. Každý člen personálu byl oba dny moc příjemný, ochotný a přátelský. O každého hosta bylo perfektně postaráno a všichni jsme se cítili moc příjemně, za což jsme moc vděční.
Dále bychom vám chtěli poděkovat za pomoc při sestavování svatebního menu a rautu, které bylo výborné a každý si moc pochutnal a zároveň moc oceňujeme přístup pana majitele, který nám vždy se vším ochotně pomohl.
Určitě budeme Fojtství každému doporučovat a to ne jen pro opravdu krásné prostory, ale i pro celou atmosféru, kterou dokážete pro novomanželé a svatebčany vytvořit 🙂

 

Hanzelovi

Hledáte-li dokonalé místo pro Vaši svatbu, kde je možné skloubit uspořádání obřadu, slavnostní hostiny, párty a také ubytování, jste na Fojtství na správném místě. Nádherné prostředí celého areálu, vynikající kuchyně a především milý a vstřícný personál… my byli naprosto spokojení. Děkujeme a doporučujeme!

 

Slodičkovi

Oslava našej svatby vo Fojtství sa nám veľmi páčila.
S vašimi službami, obsluhou počas večera, jídlem a výzdobou sme boli spokojní. Veľmi ďakujeme hlavne za Vašu osobnú vstřícnost a z obsluhy by sme rádi vyzdvihli pána, ktorý tam bol večer, asi vrchný čašník, toho si doteraz pametáme tiež ako veľmi milého a pohotového. Ale spokojní sme boli s celým personálom. Výzdoba sa nám páčila veľmi, nič by sme nechceli inak.

 

 

Citovi

Na naši svatbu vzpomínáme velmi rádi a velký podíl na tom má právě Restaurace a penzion Fojtství. Výzdoba vnitřních prostor, terasy i zahrady byla výborná. Také hostina byla vynikající a všichni svatebčané si chválili jak oběd, tak večerní raut. Ocenili jsme též, že nám personál druhý den ráno ochotně zabalil nedojedené pokrmy s sebou. Nejpodstatnější však pro nás ve Fojtství byl příjemný personál, kvalitní obsluha a přátelský přístup. Lidé ve vedení byli velmi milí a pozorní, ochotně s námi domlouvali veškeré detaily, dávali nám užitečné rady a my měli už od samého počátku pocit, že jim na naší spokojenosti skutečně záleží. Díky tomu všemu jsme mohli prožít vysněný svatební den v překrásném areálu Fojtství, který jsme měli celou dobu k dispozici jen sami pro sebe.

 

Jílkovi

Restauraci Fojtství jsme si vybrali náhodně bez referencí díky autentickému prostředí a příjemnému jednání s vedením restaurace. Dát na první dojem se nám vyplatilo. Kolektiv Fojtství vytvořil příjemnou svatební atmosféru včetně výborného oběda i večerního rautu a podzimní výzdoby dle našeho přání.  Oceňujeme ochotu kolektivu Fojtství reagovat na naše přání a představy.

 

Novákovi

Naši spokojenost lze tedy jen těžko vyjádřit v pár větách. Byl to den na který i díky vám nikdy nezapomeneme. O kvalitě vašich služeb svědčí nadšení všech svatebních hostů. Prázdné talíře a rautový stůl zase o tom, že jídlo nemělo sebemenší chybu. Už teď víme, že první rodinný oběd na Kopečku si půjdeme dát s chutí k Vám. Vaši restauraci doporučujeme všem, kteří od svého dne D očekávají pozitivní uvolněnou atmosféru, nádech historie a výborné jídlo. Nezapomenutelnost celého dne už závisí jen a jen na povaze novomanželů a  svatebních hostů… Přejeme tedy celému kolektivu Fojtství, aby další nově vzniklá rodina mohla vzpomínat na jejich svatební den tak, jako my dva.

 

Štverákovi

Děkujeme moc za nádherně přichystaný svatební den na Fojtství. Moc se nám u vás líbilo. Výzdoba byla kouzelná, uvítání bylo milé, jídlo a pití skvělé a celý večer předčil naše očekávání. Vřele doporučujeme vaši restauraci a penzion všem, kteří se rozhodují o tom, kde uspořádat svou svatební hostinu a oslavu. Rádi se opět někdy ukážeme .) Lenka a Martin Štverákovi.